Ovplyvní štýl vojvodkyne zo Sussexu interiérové trendy?

Meghanin štýl obliekania ovplyvnil mnohé ženy a podnietil ich k nakupovaniu. Nie je to však len o móde, jej štýl dokonca ovplyvnil domáce dekorácie.
Módny štýl vojvodkyne zo Sussexu sa hladko prelína s interiérom, je to štýl, ktorý definuje nielen každodenný luxus, ale odráža ležérnu eleganciu a je rozhodne nadčasový a šik.

stolek
 
Od módy k interiérom
Niet pochýb o tom, že Meghan dala svoju „pečiatku“ na Nottingham Cottage, dom s dvoma spálňami na pozemku Kensingtonského paláca, ktorý v súčasnosti zdieľajú s manželom, princom Harrym, vojvodom zo Sussexu. A jej interiérový štýl – elegantný a vkusný, moderný, ženský, útulný a príjemný bude určite rovnaký aj v ich novom povestnom 21-izbovom apartmáne č. 1 v Kensingtonskom paláci, ako aj v ich novom útočisku na Great Tew Estate v Cotswolds.
 
Pre každého, kto chce dať svojmu domovu kráľovský nádych, farba značky Valspar zaistí odtiene inšpirované Meghan. Kráľovská farebná paleta čerpá inšpiráciu z niektorých Meghaniných najlepších módnych kúskov, čo zase dodá vašim stenám a stropom „kráľovskú pečať schválenia“.
 
Hoci je už dávno po kráľovskej svadbe, módna horúčka fascinovaná Meghan stále pokračuje a svojim decentným štýlom vytvára módne vlny, ktoré mimochodom ovplyvňujú aj interiérové trendy. Pridržiavajúc sa čistej neutrálnej farebnej palety, Meghan vyžaruje sofistikovanosť a to je niečo, čo sa dá jednoducho aplikovať aj vo vašom domove.
 
Jemná béžová tvorí hladký základ a hodí sa do väčších miestností, kde odráža viac svetla. Ak chcet vytvoriť dramatický priestor, použite kráľovské odtiene, ktoré spolu vytvoria nádherný škótsky tartan, ktorý je taký obľúbený u kráľovskej rodiny.

kuchyně
 
Meghanin štýl znamená vytvoriť jednoduchý štýl kompenzovaný sklom, osobitým nábytkom a texturovanými doplnkami v sofistikovaných odtieňoch.
 
Zistili sme sa veľa o Meghan z jej blogu o životnom štýle a z jej profilu na Instagrame – že jej najobľúbenejšie kvety sú pivonky, má rada biele posteľné prádlo, kovové fotorámčeky a vonné sviečky.
 

Ovplyvní štýl vojvodkyne zo Sussexu interiérové trendy?
4 (80%)4