Potrebujete právnika?

Premýšľate, čo sa vám deje a je vám do plaču. Ak si prechádzate nejakú náročnú situáciu, čo určite prechádzate, keď plačete, ani sa nedivím. Čo môže byť taká nepríjemná situácia? Úplne čokoľvek. Jedna z najhorších situácií býva rozchod, spory o dedičstve a tak ďalej a hlavne je to psychicky náročné, čo ani nie je divu. Predstavte si situáciu, keď máte manžela, ktorý napríklad pije, nezaujíma sa o vás alebo vás podvádza.. toto všetko sú dôvody na rozvod. A ak proti vám používa deti a snaží sa treba získať do svojej starostlivosti, je to ešte horšie.

s

A niekedy sa jednoducho pomôcť advokáta Bratislava nemôžete vyhnúť. V tomto smere majú advokát Bratislava a právnici skúsenosti (koniec koncov majú aj vyštudovanú právnickú školu), takže vie, čo a ako robiť. Problém je ale totiž úplne iný. Nie je také ťažké si priznať, že potrebujete právnika, horšie je ho v dnešnej dobe zohnať, pretože nie každý právnik má dobrú cenovú ponuku a je kvalitný. A možno sa stane, že si nájdete advokáta, ale ten od vás bude chcieť napríklad veľkú sumu, ktorú si nemôžete dovoliť. Alebo sú právnici, ktorí sú nekvalitní a nevedia jednať so zákazníkmi, dostatočne sa nezaujímajú o prípady a podobne a rovnako si berú vysokú čiastku a podobne…

s

A potom je tu tá tretia skupina. Advokáti a právnici, ktorí sú kvalitné, a majú prijateľnú cenu. Tí sa ale v dnešnej dobe veľmi ťažko hľadajú. A keď už ho nájdete a konečne si myslíte, že vám spadol kameň zo srdca, tak vzápätí zistíte, že neprijíma nových klientov. Ak hľadáte právnika a ste v zložitej situácii, tak vám môžem odporučiť toho môjho. Sprevádzal ma ťažkým rozvodom, keď sa ma manžel snažil pripraviť ako o majetok, tak aj o deti. Nakoniec to ale vďaka Bohu a právnikom z firmy Lexante s.r.o. dopadlo veľmi dobre a som im za to vďačná. Vždy si na každého urobia čas a prijímajú nových klientov.