Čo s vami urobí senzuálna masáž

Antistres – viete, že stres je v dnešnej dobe natoľko nebezpečný protivník, že by sme ho mohli nazvať zabijakom? Čo je to zabijak, vie asi každý, a väčšina z vás si dokáže predstaviť takého žraloka v oceáne, jedovatého hada na púšti alebo dravého vtáka, ale existujú aj skrytí nepriatelia, a tí sú oveľa nebezpečnejší, pretože sa na ich útok nemôžeme pripraviť. Stres je jedným z nich, a keď zaútočí, hľadáme vhodný antistres, a senzuálna masáž je vhodným riešením. Masérka si vás položí na lôžko a bude sa vám venovať s veľkou nehou a úctou. Každý zákazník je jedinečný a predstavuje pre masérku veľkú výzvu na túžbu po uspokojení jeho potrieb.

lávové kamene

Dopraje vám pokoj a pohodu – najväčšou prednosťou erotických masérskych salónov je pokoj. Vypnete telefón, nie je tu žiadna televízia, nesledujete tu žiadne negatívne správy, nezaujíma vás tu vojna, inflácia, prehnaná digitalizácia a ďalšie hrozby. Ste tu v mieri av bezpečí, a toho si považujte. Dobre vykonávaná masáž vám dopraje viac sa sústrediť na vlastnú pohodu a uvoľniť pozitívne emócie.

masérske pomôcky

Uvoľnia pozitívne emócie – emócie sú dvojakého druhu, vyvolané strachom sú tie negatívne a tie pozitívne sú naopak plné radosti. Sústreďte sa na toto uvedomenie a prežívajte len tie emócie, ktoré chcete. Máte plné právo prežívať smútok a strach, ale akonáhle vás to prestane baviť, prepnete sa do radosti a nakoniec zistíte, že strach a smútok k životu vôbec nepotrebujete. V priebehu senzuálnej masáže si toto ľahšie uvedomíte.

Dopraje rozkoš – každý má právo na rozkoš a tá je tiež jedným z podstatných zmyslov života. Zmyslom života nie je utrpenie a utrpenie, to by ste mali vedieť a riadiť sa podľa toho. Napriek tomu to väčšina ľudí nevie alebo na to zabúda, pozrite sa na svet okolo seba, plný násilia v rôznych formách. Pritom by stačilo vziať rozum do hrsti a zamyslieť sa nad tým, že láska, porozumenie, neha, maznanie, masáže celého tela a milovania je oveľa viac, než závisť, zášť, nenávisť a zloba.