Móda je kamarátka do každého obdobia

Knihy sú TOP  či už také alebo iného žánru. Aj móda je taká pestrá teraz je veľmi IN DENIM čiže rifle a pod. Mám rada DENIM ako taký mám pár kúskov sukňu tiež rifle aj vestu aj bundu prechodnú na jar. DENIM sa dá kombinovať rôzne pokiaľ nemáte moc farebný DENIM len jednofarebný a máte módu v malíčku môžete kombinovať o sto milých šesť. Mne sa páči aj červený DENIM RESP. v iných farbách. Ale ten sa horšie ladí ale kto to vie má to vyhraté móda je zázračná . Mne príde ako som už písala balíček z REMIX červené kabáty a bunda bude na zimu nevadí ale bude teraz bola akcia tak sa vyplatí. Tento týždeň začali v Nákupných maniačky majú super tému PRETTY STYL ako napr. káro resp. elegantné kúsky.

Indická lady

Včera sa prvá súťažiaca obliekla elegantne ale podľa mňa moc nesplnila tému bola celá bielo čierna. Ako som počula porota už moc kritizovala ale nebola po chuti ani ostatným dievčatám no nechám sa prekvapiť ako nakúpia ostatné ja by som to určite dala. Móda je rôzna či už FRANCUZKA alebo NEMECKA ale dnes nájdeme aj TURECKU .Mimochodom voľakedy bola na prvom mieste móda SLOVENSKA značky ako napr. MAKYTA PUCHOV či BATA ale pomaly a isto to vymiera. V obchodoch nájdeme často už len zahraničnú módu ktorá často nie vôbec kvalitná . Obsahuje sami POLIESTER alebo MIKROVLAKNO a rôzne farbivá čo je zdraviu škodlivé.

oblečenie povie o vás všetko

Ja mám taký športový top na cvičenie síce ho len doma používam keď cvičím mám už nejaký ten čas ale prať ho musím stále samotný čo ustavične púšťa ružovú farbu tak si prestavte aké svinstvo nosíme. Môžete kúpiť aj za drahé peniaze a nevydrží to nič. Či už ide o šaty alebo topánky. Móda je zato skvelá že sa síce hovorí že sa trend opakuje ale podstata je tá že sa mení rokmi dobou. Je to taký SOCIALNO PSYCHOLOGICKY HRAC FENOMEN. Aby sa nepodobali k primátom k opici a indiánom tak sa musíme odievať .Síce v tejto oblasti nájdeme aj extrém ako sú inak orientovaný ľudia napríklad muži ktorý sa obliekajú do ženský šiat a pod. TZV.LGBT je to ich názor ich vec keď sa to tak zoberie ja do toho nezasahujem. Je na každom ako sa oblečie každého vec. Majte ešte krásny jarný deň síce je len 17 stupňov ale dajú sa už vybrať jarné kúsky oblečenia.

Móda dokonalá či nedokonalá

Našla som vám portál kde by sa za iných okolností dalo pracovať som zvedavá no aby som nebola skoro stará ako sa hovorí. Ide o písanie článkov o móde no tých zatiaľ nemám veľa veľa nakoľko píšem aj na iné témy a plus doučujem. Snáď to vide dúfajme lebo roboty je ako šafranu a o móde je téma vďačná to sa dá stále písať nové a nové. Móda je ako počasie stále nám prináša niečo nové. Vzhľadom na to ako sa to vyvinie myslím počasie doobeda ako na jar bez vetra ani lístok sa nepohol a slnečno a teraz poobede sa zatiahlo a fučí nenormálne. Čo sa týka mňa som aj taký FOOD BLOGER  píšem síce nie pravidelne recepty ako mi dovolí čas. Mám skutku hodinu na písanie toho obsahu.

klasika je elegancia

Na večer človek rozmýšľa čo si má obliecť ráno je pomerne chladno nakoľko je ešte stále zimné obdobie a na obed skôr ako na jar 15 stupeň Celzia horšie ako keby bol už bláznivý apríl že neviete čo si máte obliecť či už jarné oblečenie ako je napríklad jarník myslím tenší kabát alebo sa zababušiť ako snehuliak že vám skoro ani oči nevidno a potom sa nanajvýš cítite ako medveď. Nemám rada babušenie v zime takzvané vrstvenie ako to nazývajú porotcovia v Nákupných maniačky aj tento týždeň pozerám ako vždy keď mám ako tak čas majú tému rande na slepo no tá baba sa včera obliekla otrasné vyzerala ako stará babka. Nahodila vám zimník ako po dedovi tie dva pulóvre predpotopné . Ja by som v živote nedala taký kabát ani tak dva pulóvre dávno je to OUT zastaralé.

sponky do vlasov

Pre Boha mladá baba a hentaké oblečenie bez vkusu . Zišiel by sa jej odborník na módu ale aj tej EVE FAJRON aj tú riadne kritizujú či už bývala maniačky alebo v médiách. Za ani nie hodinu sú zas Maniačky trochu si sadnem pri kávu a budem pozerať do tej 17.10 lebo o 18 hodine učím. Dnes som ani nestihla ani toľko čo som chcela čo mi hapruje pc. Zišlo by sa celé prečistiť od základov. Ja sa vyznám v móde síce nie som módna návrhárka ale kupujem si módny časopis Móda. Vedela by som fungovať v takej skupine ľudí keď aspoň na pól úväzku. Ja čo považujem za hrozne v keď sa mladé ale aj niečo staršie ženy obliekajú len do tmavých odtieňov. Ja mám oblečenie vo všetkých farbách pár kúskov aj v čiernej farbe ale neľúbim to nosiť. Mám rada svetlé farby ale jemné . Neznášam ani preplácané farebne potom to pôsobí ako keby nakupoval na MILETIĆOVEJ ulici v Bratislave niektorí ľudia sa vedia dogabať ako LADY GAGA a podobne.