Móda je kamarátka do každého obdobia

Knihy sú TOP  či už také alebo iného žánru. Aj móda je taká pestrá teraz je veľmi IN DENIM čiže rifle a pod. Mám rada DENIM ako taký mám pár kúskov sukňu tiež rifle aj vestu aj bundu prechodnú na jar. DENIM sa dá kombinovať rôzne pokiaľ nemáte moc farebný DENIM len jednofarebný a máte módu v malíčku môžete kombinovať o sto milých šesť. Mne sa páči aj červený DENIM RESP. v iných farbách. Ale ten sa horšie ladí ale kto to vie má to vyhraté móda je zázračná . Mne príde ako som už písala balíček z REMIX červené kabáty a bunda bude na zimu nevadí ale bude teraz bola akcia tak sa vyplatí. Tento týždeň začali v Nákupných maniačky majú super tému PRETTY STYL ako napr. káro resp. elegantné kúsky.

Indická lady

Včera sa prvá súťažiaca obliekla elegantne ale podľa mňa moc nesplnila tému bola celá bielo čierna. Ako som počula porota už moc kritizovala ale nebola po chuti ani ostatným dievčatám no nechám sa prekvapiť ako nakúpia ostatné ja by som to určite dala. Móda je rôzna či už FRANCUZKA alebo NEMECKA ale dnes nájdeme aj TURECKU .Mimochodom voľakedy bola na prvom mieste móda SLOVENSKA značky ako napr. MAKYTA PUCHOV či BATA ale pomaly a isto to vymiera. V obchodoch nájdeme často už len zahraničnú módu ktorá často nie vôbec kvalitná . Obsahuje sami POLIESTER alebo MIKROVLAKNO a rôzne farbivá čo je zdraviu škodlivé.

oblečenie povie o vás všetko

Ja mám taký športový top na cvičenie síce ho len doma používam keď cvičím mám už nejaký ten čas ale prať ho musím stále samotný čo ustavične púšťa ružovú farbu tak si prestavte aké svinstvo nosíme. Môžete kúpiť aj za drahé peniaze a nevydrží to nič. Či už ide o šaty alebo topánky. Móda je zato skvelá že sa síce hovorí že sa trend opakuje ale podstata je tá že sa mení rokmi dobou. Je to taký SOCIALNO PSYCHOLOGICKY HRAC FENOMEN. Aby sa nepodobali k primátom k opici a indiánom tak sa musíme odievať .Síce v tejto oblasti nájdeme aj extrém ako sú inak orientovaný ľudia napríklad muži ktorý sa obliekajú do ženský šiat a pod. TZV.LGBT je to ich názor ich vec keď sa to tak zoberie ja do toho nezasahujem. Je na každom ako sa oblečie každého vec. Majte ešte krásny jarný deň síce je len 17 stupňov ale dajú sa už vybrať jarné kúsky oblečenia.