ZIP sáčky

V domácnosti je používanie sáčkov celkom bežná záležitosť. Aj keď dopad na životné prostredie je veľký a sáčky sa snažíme eliminovať, stále sa vo veľkej miere u nás vyskytujú. Niekedy si neuvedomujeme, ako často ich využívame. Problém je v ich jednorazovom použití. A krabičky zaberajú častokrát veľa miesta. Riešením pre vás môžu byť sáčky so zipsom. Ale o ich možno poznáte pod pojmom ZIP sáčky. Ide o sáčky z kvalitnejšieho plastového materiálu, ako v prípade klasických sáčkov, tak nehrozí také rýchle roztrhnutie pri manipulácii. Sú pevnejšie a materiál oveľa lepšie chránia.

ZIP sáčok

Materiál v sáčku však nie je chránený len vďaka povrchovému materiálu. Čo zabezpečuje bezpečnosť pred rozsypaním či poškodením je zip uzatváranie. ZIP sáčok je sáčok, ktorý môžete jednoducho jedným ťahom zvrchu dokonale uzatvoriť a nehrozí tak žiadna kontaminácia vášho materiálu v sáčku. Patent ZIP sáčku je založený na princípe pritlačenia uzáveru, čím sa celý ZIP sáčok dokonale uzatvorí. ZIP uzáver môžete zatvoriť zatlačením alebo v ponuke sú tiež ZIP sáčky s bežcom pre ešte jednoduchšie uzatváranie posúvaním bežca.

ZIP sáčok

Načo sa dajú ZIP sáčky použiť? Okrem bežného používania v domácnosti na uschovanie malých časti ako napríklad gombíky, šperky či iný tovar, môžete ZIP sáčky využiť aj na sypký materiál v kuchyni. Vďaka uzatvorenému sáčku sa ani sypký materiál zo sáčku nevysype. ZIP sáčky sú však veľmi často používané na prenos materiálov. Napríklad v kabelke, ruksaku či kufri. Koľkokrát sa vám stalo, že sa vám v kabelke niečo rozlialo či vysypalo? Jednoducho to uložíte do ZIP sáčku, zatvoriť a viac už takáto nehoda nehrozí. A takisto môžete ZIP sáčky využiť aj na cestovanie lietadlom. Na letiskovej kontrole určite oceníte ZIP sáčky na prenos tekutých komponentov.

Kde nájdete kvalitne ZIP sáčky? Na 2packsk.sk.