Východné kultúry obohacujú náš život napríklad tantrickou masážou

Ľudia sme rozdielni a každý z nás má inú predstavu o tom, ako by chcel odpočívať a relaxovať. Najčastejšie preferujeme pasívny odpočinok pri dobrej knihe alebo pri televízii, no ak hovoríme o aktívnom oddychu, tak určite bude na prvom mieste šport, ten je priam predurčený na to, aby sme sa pri ňom cítili uvoľnene a zabudli na problémy bežného dňa.

V živote by sme mali skúsiť všetko

Po športovom výkone si niekedy doprajeme aj príjemnú masáž, no vyskúšať by sme mali aj jej netradičnú podobu, tantrickú masáž. Na Slovensku sa udomácnila tantrická masáž už dávnejšie, ľudia, ktorí už vyskúšali jej účinky na vlastnej koži budú určite súhlasiť s vyjadrením, že ide o veľmi príjemný a zároveň vzrušujúci spôsob relaxu. Masážne salóny ponúkajú viacero typov tantra masáží, môže to byť klasická, body, double body, special, magic či couple alebo napríklad vzrušujúca masáž lingamu.

Na každú z nich sa treba vopred objednať, popritom si vyberiete typ masáže aj dievča, ktoré ju vykoná. Masérky sú profesionálky, majú šikovné ruky a urobia všetko preto, aby ste prežili to, čo od tantra masáže očakávate. Do salóna však nevpustia ľudí s kožnými alebo vírusovými ochoreniami či podnapitých alebo pod vplyvom nejakých omamných látok. Na úvod vám ponúknu šálku čaju alebo kávy, môžete sa osprchovať, potom vás prezlečú do sárongu, a tak prichádza na rad masáž podľa vášho výberu.

Masáž s erotickým nábojom

V salónoch pracujú blondíny, brunetky, staršie či mladšie ženy a dievčatá, výber je na zákazníkovi, no všetky sú veľmi šikovné, dokážu masírovať aj prsiami, ústami, nohami a dokonca celým telom. Zákazník si musí iba vychutnávať každý dotyk a nechať sa rozmaznávať až po dosiahnutie vyvrcholenia. V salóne vládne príjemná atmosféra, exotické vône a relaxačná hudba podčiarkujú nevšedný zážitok z tantrickej masáže. Záver opäť môžete využiť na osprchovanie sa, trocha si vydýchnete a pri rozlúčke pozdravom „namaste“ vás obdarujú drobnou pozornosťou ako poďakovanie za dôveru.