Prestal sa o mňa zaujímať

Som šťastná a nešťastná (kvôli deťom). 20 rokov som bola s manželom (13 rokov svoju). Spoznala som ho vo svojich 18-tich rokoch. Zamilovala som sa do jeho osobnosti (mamka ma varovala, že tam nie je vášeň,.. vždy nakoniec mala pravdu)…naozaj som myslela, že toto je tá láska, toto je ten pravý na celý život. Vďaka nemu som išla na VŠ, rástla som vedľa neho. Podotýkam, že bol môj prvý… spali sme spolu po roku. Až ja som chcela. Už vtedy mi šiel varovný signál, že je divné, že chcem až po takom dlhom čase. Predtým som mala 4-mesačný vzťah a ten bol samá vášeň, už som s ním chcela spať, ale stretla som jeho.

par

Obaja sme študovali, randili, ale skoro nespali spolu…nie som povrchný, ale…Manžel bol vždy obézny…takže ma nepriťahoval,tak ako mal. Po 7-mi rokoch zdá sa šťastného vzťahu sme sa vzali. Ja som nechcela, ale tak nejako z mojej konzervatívnosti som to urobila. Ale neľutovala. Máme dve úžasné deti. Nastala doba 7 rokov na materskej. Po pôrode som nemala už vôbec myšlienky na sex, strašne ma to bolelo, des… ja som sa necítila príťažlivá, on … vadilo mi jeho chrápanie, dýchanie, telo … spali sme oddelene od 2 rokov syna. Je to už 9 rokov. Spali sme spolu možno tak 20x za 20 rokov… ja šťastná mamička detí, dovolenku s nimi som si fakt užívala, ale manžel šiel bokom.

par

Priznávam. Ale nikdy tam nebolo pohladenie odobratie, pusa… musela som prísť ja a aj tak som nič necítila. Lenže potom…sa niečo stalo…Podotýkam, že je to patologický klamár a neviem už, čo mu môžem veriť. Klamal mi aj kam chodil na ZŠ a že jeho mamička má vyššie vzdelanie, než má… po 15 rokoch vzťahu bez takmer intímnosti, ale pre mňa šťastného života (dcéra 1,5, syn 5), manžel schudol 50kg a prestal chodiť domov. ..do tej doby vzorný otec. No údajne dostal ponuku na rok do zahraničia a ja som odmietla s ním ísť. Ale zrejme to tiež nie je vôbec pravda a použil to ako zámienku, že som strašná, že mu neprajem kariéru, rast, peniaze.