Moderné svetlá

Interiér nemusíte zariadiť draho, aby ste sa v ňom cítili dobre a aby aj pekne vyzeral. Stačí zopár doplnkov a vytvoríte zaujímavý priestor aj bez dizajnových prvkov. V domácnosti by ste nemali zabúdať na kvety. Kvety príjemne zútulnia každý priestor. Dôležité je miestnosť tiež správne osvetliť. Osvetlenie v interiéri môže mať mnoho podôb. No moderné prevedenie je LED podsvietenie.

LED pásik

LED osvetlenie je v dnešnej dobe veľmi populárne. A to hneď z viacerých dôvodov:

1. Nižšie náklady na energie.

LED žiarovky sa môžu niekomu zdať zbytočne drahšie a preto radšej kupujú klasické žiarovky. No keď si porovnáte životnosť a úspornosť, v konečnom dôsledku vás bežné žiarovky budú stáť oveľa viac. LED žiarovky sú aj úspornejšie a odzrkadlí sa to na finálnej spotrebe energie.

2. Moderný dizajn.

LED osvetlenie môžete použiť do celej domácnosti. Ako hlavné osvetlenie v podobe LED žiaroviek, ale oveľa modernejšia varianty sú LED panely, ktoré nainštalujete priamo do steny a sú takmer neviditeľne. Žiadne lustre a lampy v každej miestnosti. Takisto si môžete zvoliť doplnkové LED svietenie. A to v podobe LED pásikov. LED pásiky sú vhodné najmä na osvetlenie nábytku. Najčastejšie využitie majú na osvetlenie kuchynskej linky. LED pásik je dizajnový prvok, ale je tiež plnohodnotným zdrojom svetla. Báť sa ich nemusíte ani na ozvláštnenie nábytku v obývačke či detskej izbe. V dnešnej dobe sú populárne aj LED zrkadlá. LED zrkadlo krásne zvýrazní vašu predsieň či kúpeľňu.

LED pásik

LED osvetlenie je už teraz budúcnosťou osvetlenia nielen do novostavieb, ale aj v rámci prerábky. Navštívte stránku ledprodukt.sk a pozrite si ponuku rôznych LED produktov, ktoré vyčaria z vášho domova moderný interiér. Okrem LED svietidiel nájdete na stránke ledprodukt.sk aj doplnky potrebné na aplikáciu a montáž, ktoré ocení nejeden domáci majster.