Ideme na vzájomnú tantrickú masáž

Tantra masáž https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ je činnosť, pod ktorou si mnohí predstavujú pasívne ležanie na masážnom lôžku, kedy všetku aktivitu vykonáva masérka svojimi dlaňami, a klient si iba užíva jej procedurálne prvky. Toto je ale iba jeden zo segmentov tantrických masáží, existuje napríklad technika body-to-body, kedy masérka zapojí do hry celé svoje telo, a potom je tiež možnosť do masáže aktívne vstúpiť a odovzdávať masérke aj svoju vlastnú energiu cez vaše dotyky.

dievča na masáži

Vzájomná tantrická masáž je vrcholom tantry a možno povedať, že sa tu môžu vyskytnúť aj veľmi silné prejavy sexuálnej vášne. Pochopiteľne tu nejde o sex ako taký, je to len masáž, ale tá môže navodiť toľko rozkoše, že zážitok z masérskeho salónu predbehne aj klasický partnerský sex.

dievča v posteli

Sex je odovzdávanie energie – keby sme mali definovať sexualitu, možno by sme sa v tej definícii dokonale zamotali, pretože sex zďaleka nesúvisí len s fyzickým telom. Hmotné telo je len prostredník, nástroj, sprostredkovateľ rozkoše, a tá sa odohráva vo vnútri každého z nás. Sme nesmrteľné bytosti energetickej podstaty, a ak sa chcete s niekým milovať naozaj, musíte si navzájom vymieňať svoju energiu, takže by sme teda vlastne mohli tantru označiť za milovanie.

Môžete si vyskúšať v praxi, aké to je, vykonávať vzájomnú tantrickú masáž, a či sa to bude páčiť vám, ale aj masérke. Môže tu dochádzať k splývaniu dvoch energetických bytostí až tak, že obaja dosiahnu orgazmus v rovnaký čas, a ten tantrický orgazmus môže byť taký mocný, že naňho nikdy nezabudnete, a možno zatúžite niečo podobné prežiť znova. Pri vzájomnej masáži sa tiež obaja aktéri príliš fyzicky nevyčerpávajú pohybom, ako je to v prípade klasického sexu, a tým môže byť zážitok zo vzájomného kontaktu krajší, príťažlivejší, atraktívnejší a precítenejší. A zapamätajte si jedno vesmírne pravidlo – láska ani rozkoš nemajú žiadne hranice, sú večné.