Energie

Tantra je komplex hier so sexuálnymi energiami. Je to umenie darovania oslobodzujúcich masáží. Je to filozofia a náboženstvo, je to smer, ktorý vychádza z učenia budhizmu. Budhizmus je veľmi populárne a rozšírené náboženstvo, životný štýl a viera. O budhizme by sa dalo povedať, že je to náboženstvo bez boha, ktoré ale verí v to, že všetko, čo urobíme, sa nám jedného dňa vráti v podstatne väčšej dávke. Hovorí sa tomu karma, ktorá hlása, že všetko dobro bude odmenené viacnásobným dobrom, šťastím a láskou a všetko zlo bude potrestané niekoľkonásobne väčším, oveľa horším zlom.

masaz

Je to systém preberajúci prvky, pravdy, výroky z veľmi rozšíreného hinduizmu, ktorý sa kapacitou svojich prívržencov môže pýšiť titulom jedným z najrozmanitejších a najväčších náboženstiev sveta. Tantrizmus preberá množstvo výrobkov práve z budhizmu. Pochádza zo starovekej Indie, kde má svoje korene. Populárny je dnes predovšetkým viac v ázijských krajinách ako v samotnom mieste svojho vzniku. Budhizmus ako taký má veľmi veľa nasledovníkov, pričom sa tento počet odhaduje asi na približne päťsto miliónov občanov pochádzajúcich z miest ako Čína, Bhután, Kórea, Japonsko, Srí Lanka a podobne.

žena

V súčasnosti si ale toto náboženstvo získava stále viac prívržencov po celom svete, nielen na východnom kontinente. Tantrizmus vyznáva okrem iného i ľudskú nahotu, sexualitu, erotiku a snaží sa svetu priblížiť a vysvetliť, že tieto záležitosti by v dnešnom svete nemali byť zaškatuľkované do akéhosi tabu komplexu, o ktorom sa nemá hovoriť a ktorý v spoločnosti vyvoláva kontroverzné názory, horúčkovité debaty, množstvo odlišných názorov, nezhody. Nezhody nie sú v jednej rovine s budhistickým učením. Tantra Bratislava tantradiamond.sk prebiehajú v luxusných priestoroch tantrického salónu plného krásnych žien a nezabudnuteľnej atmosféry.