Zver sa do rúk odborníkom

Nie je nič horšie ako, keď vám doma prestane odtekať voda. Pretože to znamená, že máte upchatú kanalizáciu a bude potrebné vyčistiť. Nič nie je horšie ako, keď sa to rozhodnete urobiť sami. Nie len, že vám to bude trvať celý deň, ktorý by ste mohli využiť na úplne iné aktivity, ale aj budete mať všetko špinavé a o nedlho sa vám kanalizácia môže upchať znova. Aj keď sa to na prvý pohľad možno nezdá, ale čistenie kanalizácie https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii/ je náročný proces, a je k tomu potrebná odborná znalosť, a tiež špeciálna technika, aby sa kanalizácia naozaj spriechodnila úplne a nie len čiastočne.

výlevka

V súčasnosti máte plno súkromníkov, ktorí vám nasľubujú hory-doly, hlavne nižšiu sumu, ale onedlho sa vám kanalizácia upchá znovu. Odporúčame vám preto zveriť túto prácu odborníkom, ktorí to robia každodenne a majú nie len znalosti, ale aj prax. A samozrejme nástroje a techniku, s ktorou môžu prácu urobiť efektívne a rýchlo. U nás je možno cena o niečo vyššia, ale svoju prácu robíme odborne, kvalitne, efektívne a rýchlo. Okrem toho sme tu pre vás nonstop a vyriešime vám všetky vaše havárie, či už ide o upchatú kanalizáciu, alebo prasknuté potrubie.

WC

Stále sa snažíme pre vás držať nízku cenu a v oblasti krtkovania byť najlacnejší, aby neutrpela toľko ani vaša peňaženka. Avšak kvalita odvedenej práce je pre nás na prvom mieste a samozrejme spokojnosť zákazníka. Vďaka nášmu krtkovaniu a čisteniu kanalizácie, budete mať dlhé roky pokoj od neodtekajúcej vody vo výlevke, alebo upchatia vašej WC misy. Okrem krtkovania ponúkame aj iné služby – trasovanie potrubia, Tv monitorovanie kanalizácie, sanáciu potrubia, kinetu, frézovanie kanalizácie a pod. Naša firma je tu pre vás vždy keď ju práve potrebujete, či je nedeľa, či je sviatok sme pre vás k dispozícii na danom čísle a do niekoľkých hodín alebo minút (v závislosti od problému) sme u vás.