Zbavte sa vodného kameňa

Voda je základný faktor na prežitie každého jedinca na zemi. Na Slovensku máme to šťastie, že voda, ktorá nám tečie z kohútikov je pitná a nemusíme prakticky riešiť žiadne napájanie na vodu. V niektorých prípadoch nedostupnosti obecného vodovodu je stále možnosť vytvorenie vlastnej studne. Studničná voda je v našom podzemí takisto vo výbornej kvalite. Dávali ste si už niekedy robiť rozbor vašej vody? V prípade studničnej vody je po vykopaní hygienický rozbor vody nutnosťou. Vďaka rozboru zistíte či je voda, ktorú ste vrtom našli pitná alebo ju môžete použiť iba ako úžitkovú vodu.

voda

V prípade obecného vodovodu málokto využije rozbor vody. Hygienický rozbor pitnej vody vám však môže okrem prítomnosti nežiadúcich látok ako sú dusitany či dusičnany zistiť aj prítomnosť baktérií, ktoré nám môžu spôsobovať žalúdočné problémy. No najväčším problémom, ktorý sa týka pitnej vody je jej tvrdosť. Tvrdá voda nie je zdraviu nebezpečná, ale nie je ani prospešná. V niektorých prípadoch tvrdú vodu rozpoznáte aj bez rozboru. V prípade tvrdej vody tam ostáva vodný kameň v kanvici či na hrncoch, častokrát sa vodný kameň objavuje aj na sanite pri umývaní kúpeľne. Veľkým strašiakom je tvrdá voda pre práčku.

voda

Vodný kameň vám môže zničiť práčku či umývačku riadu oveľa skôr, ako je záruka. Vodný kameň je pre mnohých najmä estetický problém, ale nie je tiež zdravé celý život piť tvrdú vodu. Nečakajte preto a zaobstarajte si zmäkčovač vody. Zmäkčovač pitnej vody je rýchle a účinné riešenie pre každého, koho trápi v domácnosti tvrdá voda. Vodného kameňa sa môžete už natrvalo zbaviť jednoduchým účinným zmäkčovačom vody. Trápi aj vás tvrdosť vašej pitnej vody? Už viac nechcete vyvárať kanvicu a hrnce od vodného kameňa? Využite možnosť zmäkčovača vody od vodaservis.sk a zbavte sa problému s tvrdou vodou aj vy.