Výnimočný IBC kontajner

Veľa firiem vyrába prepravky, no spoločnosť Schoeller Allibert vyniká v skvelej kvalite a ohľade na životné prostredie. A práve preto by sme vám radi dali do pozornosti plastové produkty tejto zodpovednej firmy. Ak vaše podnikanie obnáša skladovanie, či prepravu tovaru, určite veľmi dobre poznáte neustále otravné a hlavne finančne náročné dokupovanie plastových europrepraviek. Deje sa to kvôli nízkej kvalite plastov použitých na ich výrobu. V prípade plastových prepraviek od spoločnosti https://www.sav.sk/%3Flang%3Dsk%26doc%3Dsas-society Schoeller Allibert môžete počítať s vynikajúcou odolnosťou, a tým pádom aj dlhou životnosťou europrepraviek.

prepravky

Ušetríte tak nielen vaše financie, ale vaše podnikanie nebude toľko zaťažovať prírodu produkciou objemného plastového odpadu. Nielen europrepravky patria medzi populárne produkty Schoeller Allibert. Veľmi obľúbené sú obdivuhodne prepracované IBC kontajnery, ktoré vás ohúria svojimi praktickými detailmi a opäť, už spomínanou, dlhou životnosťou. Model CF280 s rozmermi 1219x1118x1064 má využiteľný objem až 1060 litrov. Jeho hmotnosť je 102 kg. V jeho prípade môžete počítať s pohodlnou manipuláciou a jednoduchým čistením. Dodržiavať hygienické štandardy vďaka tomu nebude nič náročné.

nápojové prepravky

Pre extra hygienické prostredie v kontajneri je možné použiť vkladacie vaky. Jeho konštrukcia je silná, odolná a stabilná. Ani v prípade IBC kontajnerov sa nezabudlo na ekológiu, a preto je po ukončení životnosti IBC kontajner plne recyklovateľný. V prípade tohto konkrétneho modelu máte možnosť využiť zaujímavú službu. Ide o prenájom IBC kontajnera, ktorý vás určite osloví najmä v prípade, že ho potrebujete použiť jednorazovo a neoplatí sa vám teda investovať vaše financie do jeho trvalej kúpy. V ponuke Schoeller Allibert nájdete mnohé ďalšie IBC kontajnery, ktoré sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a rôznymi špecifikami. Určite si medzi nimi nájdete ten pravý aj vy.