Tantrická masáž pre pokročilých

Nasledujúce riadky sú určené pre pánov, ktorí už tantrickú masáž aspoň párkrát vyskúšali. Pri tomto type masáže totiž potrebujete poriadnu dávku ovládania. To platí aj pri úplne základných masážach a nie to pri tých pre pokročilejších. Dobrá rada pre všetkých začiatočníkov znie: Ak sa na tantrickú masáž chystáte po prvýkrát, začnite masážou s názvom „Classic“. Verte, že to bude lepšie a príjemnejšie pre všetky strany.

Žena v erotickej spodnej bielizni
 
Toto bez skúseností neskúšajte
 
Teraz sa teda presunieme o niekoľko stupienkov vyššie, konkrétne ku senzuálnej masáži, ktorú nájdete aj pod označením „Senzual“. Pri tomto type masáže sa využíva spôsob „body to body“. Masérka vás teda masíruje celým svojim telom. Nevyhne sa ani intímnym partiám. Pri tejto masáži je masírovaná prostata a takzvaný mužskí bod G .
Ako sme spomenuli už na začiatku, je naozaj potrebné, aby ste za sebou mali aspoň zopár návštev salónu. V inom prípade, by ste si masáž veľmi neužili. Respektíve užili, no zo salónu by ste odchádzali červení ako taký moriak. Ďalej to snáď už nemusíme vysvetľovať. Stačí zapojiť trošku vašej fantázie.
 
Za extra služby si musíte priplatiť
 
Takýto typ masáže stojí o niečo viac. Za extra služby sa jednoducho platí. Za hodinovú masáž zaplatíte okolo stodeväťdesiat eur. Ak by ste si chceli užívať o pol hodinu dlhšie, pripravte si asi o dvadsať eur viac. Pre vytrvalcov a ozajstných milovníkov pôžitku je tu aj možnosť dvojhodinovej masáže, ktorá stojí približne dvestotridsať eur.

Silueta tela nahej ženy
 
Malá inšpirácia
 
Ak neviete, čo presne si máte predstaviť pod takouto senzuálnou masážou, môžete si svoje predstavy trošku sformovať. Preto nečakajte rovnaké prostredie, alebo dokonca túto konkrétnu slečnu. Slúži na to, aby ste pochopili, prečo nesiahnuť po tejto masáži pri prvej návšteve salóna. Taktiež vás však má navnadiť, prečo ju časom určite vyskúšať.