Potešenie kedykoľvek chcete

Naše priváty sa rozširujú po celom Slovensku a to vďaka našim verným klientom, ktorý nás s radosťou navštevujú každým dňom. Hlavným lákadlom pre nových klientov sú určite naše zamestnankyne, ktoré disponujú mnohými skúsenosťami a žiadny muž od nás, vďaka tomu, neodíde sklamaný a nespokojný. Ak máte pred návštevou obavy, že prídete do neseriózneho a špinavého prostredia, tak nás nechajte Vaše pochybnosti a obavy vyvrátiť. Naše priváty sa upratujú pravidelne niekoľkokrát denne a izby sa dezinfikujú vždy po odchode zákazníka aby bolo všetko čisté a ako nové, pripravené pre ďalšieho klienta.

ponuky

Vymieňajú sa vždy všetky posteľné obliečky, uteráky a kúpeľňa spolu s WC sa poriadne vydezinfikujú. Čiže prídete do úplne čistého, ako nového apartmánu. V našej ponuke však nájdete aj možnosť vybrať si miesto kde chcete stráviť zopár chvíľ s našou milou spoločnosťou. V tom prípade sa vieme dostaviť na Vami vybrané miesto bez problémov, pretože len na Vašom pohodlí a pokojnosti tu záleží. Ako sme už spomínali, naše priváty nájdete už takmer všade a to nie len v mestách ako sú Bratislava, Košice či Žilina. Sex ponuky Dunajská Streda je tu pre Vás nonstop rovnako ako aj všetky ostatné naše priváty. Zaplatíte si za neuveriteľný zážitok s profesionálnymi ženami, ktoré vedia čo znamená uspokojenie a rozkoš.

sex ponuky

S cenami si u nás nemusíte lámať hlavu, tu u nás si zaplatíte len za služby, ktoré využijete a nepreplácate zbytočne veľké sumy za niečo čo nedostanete. Ponúkame u nás všetky sexuálne služby, na ktoré si spomeniete. Samozrejme, špeciálnym ponukám predchádza najprv vzájomná dohoda a hlavne komunikácia aby sme predišli možným problémom, ktoré sa môžu nedopatrením vyskytnúť. Preto je u nás vždy dôležitá komunikácia s klientmi. Všetko prebieha s diskrétnosťou a úctou voči našim klientom nech už sú v akomkoľvek veku a rovnaký prístup očakávame aj pre naše zamestnankyne.