Osvetlenie LED pásy

LED pásy sú skvelou voľbou pre osoby, ktoré hľadajú kvalitne dekoratívne osvetlenie. Toto osvetlenie sa zvykne používať, ako osvetlenie pre dizajn a voľný čas. Pri takýchto druhov svetlách, je podstatne to, aby svojho používateľa oslovila a očarila atmosféra konkrétneho LED pásika. Ak si zvolíte správnu farby a tiež dĺžku potom by ste o skvelú a pohodovú atmosféru nemali byť ukrátený. Svetla vyniknú hlavne vo večerných hodinách. Keďže sa jedna o dekoratívne osvetlenie neodporúča sa pri takom to svetla vykonávať žiadne činnosti, kde by bol v hlavnej permanencii namáhaní váš zrak. Ide o činnosti ako čítanie, manuálne alebo praktické, činnosti, ktoré by mohli pri častom používaní vážne poškodiť váš zrak.

LED

Čo sa týka priestorov umiestňovania LED pásiky sú obľúbené hlavne v domácnostiach, baroch, nočných kluboch a podnikoch. Taktiež sa zvyknú umiestňovať aj v rôznych obchodných domoch. V domácnosti ich často môžete http://aaa-modely.cz/manufacturer.php%3Fid_manufacturer%3D109 vidieť v kuchyniach, obývačkách či kúpeľniach. V bare sa umiestňujú okolo pultu alebo nad pultom, kde dokonalé osviežia a okrášlila dane prostredie.LED pásy vás ohúrila po každej stránky. Či už sa to týka samotnej svietivosti alebo využívania rôznych funkcii. Čo sa týka tých funkcii LED pásy ich môžu mať neúrekom. Základnou a zároveň najzaujímavejšou funkciou,ktorú majú niektoré moderné LED pásy je ovládanie LED pásiky pomocou mobilu či špeciálneho bezdrôtového ovládača.

LED

Ovládať si môžete samotný stav zapínania či vypínanie, ktorý skôr poznáte z anglického on/off. Okrem základnej funkcie on/off je na niektorých modeloch možné ovládať aj farbu. Tu už sa dostávame k ďalšej zaujímavej funkcii, ktorá sa nazýva RGB. Ak pásik disponuje touto modernou technológiou pre používateľa to bude znamenať, že ma pri výbere farby prakticky voľnú ruku. Na výber má často desiatky farieb. Ďalšími funkciami môžu byť časovač, snímač pohybu alebo automatická zmena farieb.