Kvalitná nuru masáž

Nuru masáž https://www.tantradiamond.sk/zakladny-prehlad-vsetkych-druhov-tantra-masazi/ patrí k poddruhom tantrických masáží. Jej rodnou krajinou je Japonsko, o tom svedčí aj jej japonský názov nuru – klzký. Slovo nuru je podobné so slovom nori a to nám dáva priestor na vysvetlenie.

Nuru gél

Z morských rias druhu nori sa vyrába nuru gél. Pýtate sa ako vlastne taký gel vyzerá a či má rovnako nepríjemnú vôňu ako samotné riasy? Nuru gél je tohoto zápachu zbavený a tak nijak nepríjemne ani špecificky nevonia, nie je dokonca ani zelený ako riasy. Je bezfarebný a má veľa úžasných vlastností. Jednou z nich je konzistencia. Je to síce gél ale rozdiel medzi ním a medzi ostatnými masážnymi gélmi, ktoré nájdeme bežne v predaji. Je ten, že sa po jeho nanesení nebude nepríjemne lepiť, nebudeme nám na pokožke vadiť. Ba priam si ho budeme pýtať viac. Gél ma vysoko hydratačné účinky a pomerne rýchlo sa vsiakne do pokožky.

pomôcky k masáži

Nuru masáž

Masáž nuru sa vykonáva s pomocou vyššie spomenutého nuru gélu od ktorého sa vyvíja aj jej názov. Vďaka nemu budete po celú dobu masáže a aj po masáži, krásne hydratovaní. Nebudete sa cítiť nepríjemne lebo samotný gél je na pokožke ako pohladenie. Samotná masáž prebieha kontaktom telo na telo. Preto je dôležité aby ste si zvážili či naozaj po takejto masáži túžite.

oleje

Vy a masérka budete v bezprostrednom kontakte, ide totiž o to aby sa vaše nuru gélom pokryté telá o seba treli a vďaka gélu plynulo kĺzali. To mohlo znieť trocha zvláštne a poviete si to musí byť nepríjemné ale opak je pravdou. Predstavte si to ako túlenie, ktoré s partnerom bežne praktikujete. Vaše telo sa uvoľní a budete preciťovať každý dotyk partnera či masérky. Masáž je celotelová a tak obsahuje aj masáž intímnych partií. Netreba sa báť nežiadúceho vzrušenia. Pri takomto type masáži je to úplne v poriadku, predsa len ste tam aby ste sa zrelaxovali a vzrušenie či priam vyvrcholenie je len sladká bodka na záver. Ak by vám ale táto masáž nesedela, skúste si pozrieť všetky druhy tantra masáži.