Čo je dôležité pre vás ako ženu?


Vždy, keď sa ľudia začínajú zaoberať hlúposťami, prináša to iba problémy. Ale to je niečo, čo vám je asi skutočne jasné. Ja som si vždy myslela, že niektoré veci sú dôežitejšie, ako tie iné a vlastne som aj mala pravdu. Len som si nikdy neuvedomovala, že veci, ktoré sú dôležité pre mňa, nemusia byť dôležité pre druhých ľudí. Je občas skutočne ťažké urobiť to, čo máte pocit, že je dobré pre vás. Pretože v konečnom dôsledku sa aj tak snažíte vždy, ale niekedy to nemá poriadny účinok. Musíte sa aj tak zamerať na to, čo je pre vás dôležité. Lebo druhým vlasne nikdy aj tak nevyhoviete.

posuvné dveře
 
Mysleli ste niekedy na to, čo je moderné?
 
Modernosť je niečo, čo sa nám v poslednej jednoznačne so životom spája, pretože nech sa deje čokoľvek, každý chce byť moderný a každý chce vyzerať originálne. Ale netreba to preháňať ani s tým, a to napriek tomu, že možno máte pocit, že je všetko v poriadku. Ale ja som vždy vedela, čo je pre mňa dôležité a podstatné a nikto mi to nemohol vyhovoriť.  Ja som fakt chcela mať moderný byt a moderný domov. A to napriek tomu, že ma od toho takmer všetci odhovárali.

dveře posuvné
 
Viete, čo by ste naozaj chceli?
 
Ja som vedela, akú mám predstavu o všetkom, čo je okolo mňa, ale vždy som si uvedomovala, že niektorí ľudia to tak jednoducho nevnímajú a nemyslia si, že ich život a ich domácnosť úplne zmenia napríklad sklenené dvere či sklenené posuvné dvere https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/, ako som si to myslela ja. Bolo to pre mňa naozaj ťažké a vedela som, že nech sa deje čokoľvek, niektoré veci proste človek nezmení. Napriek tomu som bola presvedčená, že niektoré veci dokážem zmeniť a viem na nich pracovať. Vždy existuje niečo, s čím môžete robiť a s čím môžete počítať a ja som bola jednou z tých osôb, ktoré boli na toto expertky. Takže už asi ide fakt len o to, ako sa na to pozriete. Ja si myslím, že tento kus nábytku dokáže zmeniť úplne všetko.