Certifikované produkty

PK Group Slovakia s.r.o., čo je slovenská spoločnosť vyrábajúca plastové a manipulačné obaly a príslušenstvo, ponúka široký sortiment tovaru. Na internetovej stránke tejto spoločnosti nájdete rôzne dlhotrvácne obaly, príslušenstvo, vozíky, podvozky a iné výrobky. Táto stránka je PK Group https://www.pkgroup.sk/– špecialista na plastové obaly a přepravky. Samozrejmosťou sú aj kolieska na vozík a rôzne pojazdové kolieska, ktoré sú vhodné pre nejeden priemysel a využitie nájdu v priemysle napríklad ako je priemysel technický, potravinársky, spotrebný, chemický, farmaceutický, kozmetický a v rôznych ostatných priemysloch.

nákupní vozík

Táto spoločnosť navyše nemá problém s vytlačením vášho loga na tieto výrobky, ktoré si zakúpite, avšak musíte sa informovať, koľko kusov minimálne treba u nich nakúpiť. Napríklad pri potlači plastových prepraviek je potrebné, aby ste si zakúpili minimálne 500 kusov týchto prepraviek, aby vám spoločnosť lacno vytlačila logo na tieto prepravky. Okrem prepraviek si môžete u nich zakúpiť aj euro prepravky s vekom alebo bez veka. K prepravkám neodmysliteľne patria podvozky, za ktoré sa táto spoločnosť zaručuje ohľadom kvality, dlho trvácnosti a nosnosti materiálu až do pol tony.

košík

Rovnako si u nej môžete zakúpiť aj plastové sudy, barely a nádoby, ktoré majú certifikáciu, ktorá im povoľuje styk s potravinami a potvrdzuje tak, že sú stopercentne hygienické a nijakým spôsobom nebudú kontaminovať potraviny. Rovnakú certifikáciu, a teda aj povolenie na styk s potravinami, majú termoboxy, ktoré sú vhodné do umývačky a sú veľmi odolné, čo sa týka teplôt a oderu a tieto termoboxy sú určené pre gastronádoby, pre prepravky a podobne. Ďalšími výrobkami sú plastové palety a veľké boxy, ktoré majú predpísané rozmery, z ktorých si môžete vybrať a tieto palety a boxy sú odolné voči plesniam, vlhkosti, oderu, poškrabaniu.