Bratislava aj západné Slovensko

Väčšina domov postavených už dlhšiu dobu, najmä tých z čias komunizmu, z času na čas potrebuje vyčistiť kanalizačné potrubie, aby voda dobre odtekala v umývadlách, vaniach ako aj vo WC misách. Problémom starých panelákov, ktorých je aj v hlavnom meste – Bratislave, či na celom území západného Slovenska veľmi veľa, je najmä to, že ma staré kanalizačné potrubia, ktorým je potrebná pravidelná údržba, pretože sa rokmi používania upchali buď čiastočne alebo úplne a takmer nikto ich nikdy nevymieňal alebo nekontroloval. Z toho dôvodu sa veľmi často stáva, že zaznamenávame časté havarijné výjazdy nie len v Bratislave, ale aj na celom území západného Slovenska s nutnosťou krtkovania, alebo dosť často aj iného väčšieho zásahu pri čistení kanalizácie.

havária

Na všetky vaše problémy v oblasti krtkovania v Bratislave a iných prác a služieb v oblasti kanalizačných potrubí je vám k dispozícii AB – krtkavanie. Sme firma, ktorá sa efektívne postará o všetky havarijné, ale aj vopred plánované práce. Máme k dispozícii nie len perfektnú techniku, ale aj skvelý pracovný tím, ktorý rýchlo a efektívne odstráni poruchu, alebo vykoná objednanú službu. Okrem toho sme najlacnejší krtkovací servis nie len v Bratislave, ale aj v celom západnom Slovensku. Vo všetkých mestách máme rovnakú tarifu práce, a dokonca si neúčtujeme ani výjazd a prejdené kilometre, čo už takmer u nikoho nenájdete.

vodovod

Nezáleží dokonca ani na tom, či je náš výjazd dopredu plánovaný, alebo ide o haváriu, ktorú je potrebné riešiť neodkladne. Ak potrebujete vyčistiť kanalizáciu spolupracujte s nami a zistíte, že vám ušetríme nie len vaše peniaze, ale aj váš čas. Po nahlásení havárie sa naši pracovníci snažia čo najrýchlejšie prísť na miesto a rýchlo a natrvalo opraviť vzniknutý problém. Zverte vás problém nám a my ho vyriešime ľahko a rýchlo a dokonca vás to nebude ani veľa stáť.