5 plážových destinácií, ktoré ľahko nahradia úžasný Egypt

Ktoré destinácie sú teda TOP ?-

egypt

  • Alternatívou je z afrických krajín Tunisko. Výrazne za posledné roky zlepšilo kvalitu poskytovaných služieb. Počasie je tam stále, pláže piesčité. Väčšina hotelových komplexov má manažérov z Európy a tak služby získavajú európsku presnosť a čistotu. Veľká väčšina hotelov ponúka služby all inclusive, ktoré tak milovali návštevníci Egypta.

  • Ďalšou možnou alternatívou je novinka budúcoročnej letnej sezóny- Gambia. Najmenšia africká krajina čo sa rozlohy týka. Nachádza sa na západnom pobreží. Roky o ňu súperili Francúzi a Bríti. Z toho vyplýva, že musí mať akési prírodné bohatstvo. Áno, kolonistov sem lákalo hlavne zlato, ebenové drevo a slonovina. Na rozdiel od Egypta vám môže ponúknuť krásnu panenskú prírodu. Žije tu vraj viac ako 500 druhov rôznofarebných vtákov. Celoročná priemerná teplota je tu 29 stupňov.. Je to destináciu, ktorú máme my síce možnosť objaviť s Hydrotourom teraz prvý krát, ale Nemci tu cestujú už 30 rokov. Dohovoríte sa vzhľadom na historický vývoj v krajine anglicky a nepotrebujete žiadne očkovanie.

Nájdete tu hotelové komplexy s výbornými službami a cenami. Let trvá skoro 6 hodín a oplatí sa tam ísť od apríla do júna.

pouš´t

  • Krajinou, ktorá už dávno službami prekonala Egypt je Turecko. Pri výbere tejto dovolenky si užijete teplo, luxus, výbornú stravu. Čoraz viac klientov aj zo Slovenska mieri práve tu.

Áno, ceny sú vyššie ako v Egypte, ale služby sú tiež kvalitnejšie.

  • Ďalšou krajinou, ktorá urobila za posledných 20 rokov nenormálny pokrok je Bulharsku. Jeho jedinou nevýhodou je, že letná sezóna je podstatne kratšia ako v Egypte a more nemá teplotu lagún. Služby, strava, personál je ale v mnohých prípadoch na vyššej úrovni. Svedčí o tom aj fakt, že Bulharsko čoraz viac navštevujú Nemci.
  • Vynikajúcou voľbou je aj Cyprus. Či už ten severný- turecký, alebo južný- grécky. Úžasný ostrov, úžasné služby, výborná strava, teplé počasie, teplé a čisté more.